O nás

Jsme rodinná firma a ve spolupráci s italským výrobcem produktů značky ILVE již přes 15 let přinášíme na český a slovenský trh designové luxusní kuchyňské spotřebiče. Našim zákazníkům poskytujeme veškerý záruční a pozáruční servis spotřebičů, tak aby jejich starostí (a doufáme že hlavně radostí) už bylo jen samotné vaření a pečení. Jsme hrdí, že můžeme právě tyto jedinečné produkty dodávat a následně opečovávat našim klientům.

 

Jak pracujeme?

Zastupujeme italského výrobce, to znamená, že po italském vzoru pracujeme s vášní, láskou a temperamentem. K problémům se stavíme čelem a snažíme se navázat vřelý vztah s každým zákazníkem. Každému, kdo se na nás obrátí, se snažíme vyjít vstříc, poskytnout potřebné informace a nabídnout řešení dle jeho představ. Poctivě pracujeme a očekáváme solidní přístup i od ostatních. Pokud nám svěříte montáž a servis vašich nových spotřebičů, postaráme se o vše potřebné. Jestliže máte preference jiné, pokusíme se nabídnout vhodnou alternativu.

Více o tom jak u nás objednat zboží v sekci JAK TO U NÁS FUNGUJE.

 

CHCETE BÝT NAŠÍM PARTNEREM?

Pracujete s klienty, kteří v kuchyni ocení nadstandard? Nabízíme možnost spolupráce a zařazení do našeho partnerského programu. Pro naše obchodní partnery máme zajímavé podmínky a výhody. Kontaktujte nás a rádi vám prozradíme víc.

 

majestic-p-1600

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení